Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Go
fa: بپال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: واصلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Time
fa: زمان

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Node
fa: محتوا

en: Year
fa: سال

en: Page
fa: صفحه

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Log message
fa: گزارش

en: Severity
fa: شدت

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: State
fa: وضعیت

en: Day
fa: روز

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Item ID
fa: هویت عنصر
