Queue Runner (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Item
te: అంశం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Time
te: సమయం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Page
te: పేజీ

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Items
te: అంశాలు

en: Month
te: నెల

en: Details
te: వివరాలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Day
te: రోజు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›
