Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Item
tr: Öğe

en: Cancel
tr: İptal

en: Go
tr: Devam et

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Time
tr: Zaman

en: Format
tr: Biçim

en: Node
tr: Düğüm

en: Year
tr: Yıl

en: Page
tr: Sayfa

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Items
tr: Öğeler

en: Month
tr: Ay

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: State
tr: Durum

en: Day
tr: Gün

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: The node ID.
tr: Düğüm kimliği.
