Queue UI (7.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Release
kn: ಬಿಡುಗಡೆ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
