Queue UI (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد
