Queue UI (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar
