Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ
