Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন
