Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
