Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu
