Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita
