Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað
