Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია
