Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
