Queue UI (7.x-2.0-rc2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى
