Queue UI (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Name
no: Navn

en: View
no: Vis

en: Number of items
no: Antall enheter

en: Created
no: Opprettet

en: Class
no: Klasse

en: Expires
no: Utløper

en: Release
no: Versjon

en: Item ID
no: Element-ID

en: Delete items
no: Slett elementer
