Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Table
af: Tabel

en: Revert
af: Rol terug

en: Apply
af: Pas toe

en: Reports
af: Verslae

en: Direction
af: Rigting
