Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Table
be: Табліца

en: Filters
be: Фільтры

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць

en: Alias
be: Аліас

en: Reports
be: Справаздачы

en: Direction
be: Накірунак

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
be: Гэтае машыначытаемае імя ўжо выкарыстоўваецца. Выкарыстайце ўнікальнае.
