Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Table
bg: Таблица

en: Filters
bg: Филтри

en: Revert
bg: Връщане

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Reports
bg: Доклади

en: Direction
bg: Посока
