Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Left
bo: གཡོན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Expression
bo: མཚོན་སྟངས

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
bo: * བཟོ་བཅོས་ཡོད་ཚད་གནས་སྐབས་སུ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད། ཉར་ཚགས་མནན་ནས་བཟོ་བཅོས་ཡུན་རིང་ལ་གནས་པ་དང་ཕྱིར་མཐེན་མནན་ན་བཟོ་བཅོས་ཡོངས་འདོར་ངེས།
