Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Table
bs: Tabela

en: Clone
bs: Klon

en: Filters
bs: Filteri

en: Revert
bs: Vratiti

en: Apply
bs: Primjeni

en: Alias
bs: Pseudonim

en: Column
bs: Kolona
