Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: View
da: Vis

en: Advanced
da: Avanceret

en: Desc
da: Faldende

en: Table
da: Tabel

en: Clone
da: Klon

en: Operator
da: Operand

en: Filters
da: Filtre

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Revert
da: Gendan

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Max
da: Maks

en: Apply
da: Udfør

en: Reports
da: Rapporter

en: Column
da: Kolonne

en: Where
da: Hvor

en: Direction
da: Retning

en: Expression
da: Udtryk

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
da: Dette maskinlæsbare navn er allerede i brug. Det skal være unikt.

en: Asc
da: Stigende

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
da: * Alle ændringer er gemt midlertidigt. Klik Gem for gøre dine ændringer permanente. Klik Annullér for at kassere dine ændringer.
