Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Operator
el: Τελεστής

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Reports
el: Αναφορές

en: Column
el: Στήλη

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα είναι ήδη σε χρήση. Πρέπει να είναι μοναδικό.

en: Asc
el: Αύξ
