Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Reports
gu: અહેવાલો
