Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Advanced
hr: Napredno

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Filters
hr: Prečistači

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Revert
hr: Vrati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Alias
hr: Nadimak

en: Reports
hr: Izvješća

en: Direction
hr: Smjer

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hr: Stroju-čitljiv naziv se već koristi. Mora biti jedinstven.

en: Asc
hr: Uzlazno
