Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: Advanced
hu: Haladó

en: Desc
hu: Csökk

en: Table
hu: Táblázat

en: Clone
hu: Klónozás

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Filters
hu: Szűrők

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Extras
hu: Extrák

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Snippet
hu: Részlet

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Alias
hu: Álnév

en: Reports
hu: Jelentések

en: Column
hu: Oszlop

en: Where
hu: Hol

en: Direction
hu: Irány

en: Expression
hu: Kifejezés

en: Min
hu: Legkisebb

en: Joins
hu: Kapcsolások

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hu: Ez a programok által használt név már használatban van, ezért másikat kell választani.

en: Asc
hu: Növ

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
hu: * A változások átmenetileg tárolva lettek. A változásokat a Mentés gombra kattintva lehet véglegesíteni. A Mégsem gombra kattintás eldobja a módosításokat.
