Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Preview
is: Forskoða

en: View
is: Skoða

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Table
is: Tafla

en: Clone
is: Klóna

en: Filters
is: Síur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: Reports
is: Skýrslur

en: Column
is: Dálkur

en: Direction
is: Stefna

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
is: * Allar breytingar eru vistaðar tímabundið. Til að gera breytingar varanlegar ýttu þá á vista. Til að hundsa breytingar ýttu þá á hætta við.
