Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Revert
jv: Baléknā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Alias
jv: Singlon

en: Reports
jv: Laporan

en: Direction
jv: Arah

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
jv: Jeneng kewaca-mesin uwis ānā sing nganggo. Jeneng iki kudu unik.

en: Asc
jv: Urut Maju
