Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Reports
mg: Tatitra
