Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Reports
mr: अहवाल

en: Direction
mr: दिशा

en: Min
mr: किमान
