Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: View
pl: Widok

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Clone
pl: Klonuj

en: Filters
pl: Filtry

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Extras
pl: Dodatki

en: Revert
pl: Przywróć

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Reports
pl: Raporty

en: Change settings.
pl: Zmień ustawienia.

en: Column
pl: Kolumna

en: Direction
pl: Kierunek

en: Expression
pl: Wyrażenie

en: Format Settings
pl: Ustawienia formatowania

en: Min
pl: Minimum

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
pl: Podana nazwa wewnętrzna jest już w użyciu. Musi być ona unikalna.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
pl: * Wszystkie zmiany są przechowywane tymczasowo. Kliknij w "Zachowaj" aby utrwalić widok w bazie. Kliknij "Anuluj" aby porzucić zmiany.
