Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Table
sq: Tabela

en: Filters
sq: Filtrat

en: Revert
sq: Rikthe

en: Reports
sq: Raportet

en: Direction
sq: Orientimi
