Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Tag
sv: Etikett

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Advanced
sv: Utökad

en: Desc
sv: Fallande

en: Table
sv: Tabell

en: Clone
sv: Klona

en: Filters
sv: Filter

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Revert
sv: Återställ

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Snippet
sv: Fragment

en: Apply
sv: Applicera

en: Reports
sv: Rapporter

en: Column
sv: Kolumn

en: Direction
sv: Riktning

en: Expression
sv: Uttryck

en: Min
sv: minsta

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sv: Det maskinläsbara namnet används redan. Det måste vara unikt.

en: Asc
sv: Stigande

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
sv: * Alla ändringar lagras tillfälligt. Klicka på Spara för att göra dina ändringar permanenta. Klicka på Avbryt för att förkasta dina ändringar.

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Allowed Formats
sv: Tillåtna format
