Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Reports
ug: دوكلات

en: Direction
ug: يۆنىلىش
