Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Direction
ur: سمت
