Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: Direction
am: አቅጣጫ
