Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Table
ast: Tabla

en: Filters
ast: Filtros

en: Revert
ast: Desfacer

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
