Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Table
bn: টেবিল

en: Reports
bn: রিপোর্ট
