Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Advanced
ca: Avançat

en: Table
ca: Taula

en: Clone
ca: Clona

en: Operator
ca: Operador

en: Filters
ca: Filtres

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Max
ca: Màx

en: Apply
ca: Aplica

en: Alias
ca: Àlies

en: Reports
ca: Informes

en: Column
ca: Columna

en: Where
ca: On

en: Direction
ca: Direcció

en: Expression
ca: Expressió

en: Min
ca: Mínim

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
ca: * Tots els canvis s'han emmagatzemat temporalment. Feu clic a Desa per a fer permanents els vostres canvis. Feu clic a Cancel·la per a descartar els vostres canvis.
