Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Desc
cs: Sestupně

en: Table
cs: Tabulka

en: Clone
cs: Klonovat

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Revert
cs: Vrátit

en: Apply
cs: Použít

en: Reports
cs: Logy

en: Column
cs: Sloupec

en: Direction
cs: Směr

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
cs: Strojově čitelný název musí být jedinečný. Tento se již používá.

en: Asc
cs: Vzestupně
