Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: View
dz: སྟོན་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
