Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Alias
fil: Palayaw

en: Reports
fil: Mga ulat

en: Direction
fil: Direksiyon
