Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen

en: Where
fy: Wêr
