Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Table
gl: Táboa

en: Clone
gl: Clonar

en: Operator
gl: Operador

en: Filters
gl: Filtros

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Revert
gl: Volver

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Apply
gl: Aplicar

en: Reports
gl: Informes

en: Column
gl: Columna

en: Direction
gl: Dirección

en: Expression
gl: Expresión

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
gl: O nome de sistema xa está en uso. Debe ser único

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
gl: * Todolos cambios son almacenados de forma temporal. Faga clic en Gardar para facer os seus cambios permanentes. Faga clic en Cancelar para descartar os seus cambios.
