Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Desc
he: יורד

en: Table
he: טבלה

en: Clone
he: שכפול

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Extras
he: תוספות

en: Revert
he: שחזור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Max
he: מקסימום

en: Apply
he: החל

en: Alias
he: מיקום

en: Reports
he: דוחות

en: Column
he: עמודה

en: Where
he: איפה

en: Direction
he: כיוון

en: Min
he: מינימלי

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
he: השינויים נשמרו באופן זמני. לחצו על 'שמירה' כדי לשמור את השינויים באופן קבוע. לחצו על 'ביטול' כדי לא לשמור את השינויים.
