Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը արդեն զբաղված է: Այն պետք է լինի եզակի:
