Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Table
kk: Кесте

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Reports
kk: Есептер

en: Direction
kk: Бағыт
