Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Table
km: តារាង

en: Filters
km: តម្រង

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Direction
km: ទិស

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួចហើយ ។ វា​ត្រូវតែ​ប្លែក​ពី​គេ ។
