Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Table
my: ဇယား

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
my: ဒေါင်အလိုက် Tab
