Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Alias
ne: उपनाम

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Direction
ne: दिशा
